Połączenie łańcuchowe, ontologia, deklarowana analiza cen

Połączenie łańcuchowe, ontologia, deklarowana analiza cen:grudnia

Chainlink zarejestrował krótkotrwałą niedźwiedzicę i po raz kolejny skierował się w stronę poziomu wsparcia 12,65$. Ontologia odbiła się od poziomu wsparcia w wysokości 0,54$, podczas gdy Decred handlował w regionie, w którym przerwa w którymkolwiek kierunku mogła zdecydować o kierunku kolejnego ruchu dla krypto-assetu.

Powiązanie łańcuchowe [LINK]

LINK wybuchł z kanału zstępującego i dotknął szczyt kanału na 14,52 dolarów, zanim stanął w obliczu presji sprzedaży, która zatrzymała cenę na 13,46 dolarów na kilka dni.

We wspomnianym okresie czasu, Awesome Oscylator zarejestrował niedźwiedzi podwójnej formacji szczytowej, a nawet przekroczył pod linią neutralną. To sygnalizowało rosnącą krótkoterminową niedźwiedziątość, którą Bitcoin Trader można było zobaczyć, jak LINK powraca do poziomu wsparcia 12,65 dolarów.

LINK mógł przetestować ponownie 13,46$ jako opór, zanim jeszcze raz ruszy na południe. $13,2 to środek pomiędzy poziomami 14,52 i 11,9, które LINK wielokrotnie testował w ciągu ostatnich trzech tygodni. Spadek poniżej punktu środkowego oznaczałby rosnące niedźwiedzie sentymenty.

Ontologia [ONT]

Używając wentylatora Ganna do huśtawki ONT na niskim poziomie 0,4$, zaobserwowano, że linia 4/1 wentylatora działała jako wsparcie dla ceny. Poprzednie odbicie od 0,54$ wsparcia poziomego miało również związek z tą linią.

MACD utworzył niedźwiedzią zwrotnicę, a ONT mógł zanurzyć się, aby ponownie przetestować linię wsparcia wznoszącą się. Spadek poniżej linii 4/1 mógł spowodować utratę podpory o wartości 0,54$ w krótkim odstępie czasu.

Dekada [DCR]

Używając narzędzia Fibonacciego do przeniesienia DCR z 11 do 24 dolarów w listopadzie, niektóre ważne poziomy rozszerzenia zostały podkreślone jako cele dla DCR. Poziom rozszerzenia 62% został już dwukrotnie odwiedzony, chociaż take-profit i sprzedaż nie pozwoliły na zamknięcie sesji w pobliżu poziomu 40 USD.

Poziom rozszerzeń wynoszący 27 USD za tę zmianę, wynoszący 30,3 USD, był również przedmiotem zainteresowania DCR. RSI pokazał, że moneta wykazywała tendencję wzrostową, a wyróżniona kieszeń płynności miała stanowić bezpośrednie wsparcie.

Spadek poniżej tej strefy, wraz ze spadkiem poniżej 50 USD na RSI, sugerowałby rosnącą niedźwiedzicę i stworzyłby możliwość dalszego spadku DCR do poziomu poniżej 30 USD.

Dieser Beitrag wurde unter zostały veröffentlicht. Setze ein Lesezeichen auf den Permalink.